fbpx

Загальні правила посадки і перевезення на автобусах

Правила посадки і поїздки в автобусі
Вам необхідно прибути на посадку на пізніше як за 30 хвилин до від’їзду автобуса. У разі запізнення на посадку відповідальність несете Ви.
Квиток є іменним документом для проїзду автобусом і не може бути переданий іншій особі, дійсний до дати та години виїзду, що вписані в квиток. Місця вказуються представником “ВАСИЛІВ СЕРВІС” при посадці або при завчасному бронюванні та купівлі квитків на сайті компанії.
Якщо Ви берете з собою дітей (до 16 років), то вони мають їхати у Вашому супроводі (або у супроводі дорослих, які мають відповідні на це права від Вас).

Відмова Вам у перевезенні
Екіпаж автобусу “ВАСИЛІВ СЕРВІС” може відмовитись перевозити Вас у випадку (а також висадити Вас без грошової компенсації), якщо:
– Ви є у стані сп’яніння;
– Ви в салоні чи/і туалеті автобуса палите, вживаєте алкогольні напої чи/і наркотики;
– Ви завдіяли матеріальної шкоди перевізнику чи іншим пасажирам;
– Ви своїми діями заважаєте спокою подорожуючих або створює небезпеку для них;
– Ви не дотримується митних та прикордонних правил і будете затримані на кордоні.

Про повернення грошей за невикористану подорож
При купівлі квитка онлайн ми можемо Вам повернути гроші за мінусом 20% за невикористану подорож (тобто за 1 день до здійснення самої поздки). Цей процес відбувається просто – завдяки написаній Вами заяві і з поданим Вами документом (паспорт + його копія).

Перевезення багажу та інших речей.
Незалежно чи з Італії В Україну чи з України в Італію кожен пасажир (на одне місце) має право на перевезення багажу розміром 40x60x80, загальною вагою до 30кг та ручної поклажі (багажу) вагою до 8 кг.
При перевищенні даних лімітів щодо ваги і розмірів за багаж береться доплата як за додатковий багаж. Додатковий багаж перевозиться при наявності вільного місця в багажному відділенні автобуса, за який береться оплата.
Перевізник не відповідає за втрату пасажиром грошей, біжутерії, паспорта, цінних паперів, колекційних речей, речей, які мають наукову цінність та інших цінностей, що не знаходяться у багажному відділенні автобуса.
Заборонено перевозити багаж, що загрожує безпеці або здоров’ю інших пасажирів. Перевізник не відповідає за ручний багаж. Пасажир особисто несе відповідальність за легальність власного багажу. При ускладненнях на кордоні перевізник “ВАСИЛІВ СЕРВІС” має право відмовитися від виконання обов’язків по перевезенню багажу і продовжити рейс без вказаного багажу.

Передачі багажу.
Ви можете здійснити передачу багажу чи з Італії В Україну чи з України в Італію згідно наших тарифів.