Безкоштовне вино у фонтані, який знаходиться в центрально-східній Італії

У центрально-східній Італії, є фонтан, який тече червоним вином 24 години на добу. Це безкоштовно для всіх, за винятком «п’яниць і грубіянів».

Фонтан, в якому замість води тече червоне вино, відкрите у центрально-східній частині Італії, в містечку Вілла-Калдарі (Villa Caldari), що в п’яти кілометрах від міста Ортона (Ортона, регіон Абруццо).

Ідея винного фонтану потрапила в голову двом місцевим підприємцям, які займаються організацією паломницьких турів “Шлях Святого Фоми”. Вино для фонтану надають винороби Абруццо. Винне джерело було побудоване за участю місцевих виноробів Абруццо та асоціації Cammino di San Tommaso, яка організовує паломні тури по стопам святого апостола Фоми. Шлях у 140 кілометрів проходить від Риму до Ортони, де зберігаються мощі святого.

Вино з фонтану можна пити безкоштовно і круглодобово – саме це відрізняє його від інших винних фонтанів Італії, які включають тільки на особливі випадки: це фонтани Сан-Флоріано де Кольйо (у провінції Гориція), Каросино (Таранто) і Маріно (Рим).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *