fbpx

Дев’ять найкращих місць у Римі, Ватикані

VASYLIV service підготував для Вас статтю і відео “Дев’ять найкращих місць у Римі, Ватикані”.

Рим (італійська: Roma, латиниця: Rōma, англійська: Rome) – це столиця Італії а також центр регіону Лаціо. Рим є четвертим густонаселеним містом в Європейському Союзі. Рим розташований у центральній та західній частині Італійського півострова, в межах Лаціо (Лаціум), уздовж берегів Тибр. Історія Риму охоплює 28 століть. Римська міфологія датує заснування Риму приблизно в 753 р. до н.е. та це місце було заселено набагато раніше, що робить його одним з найстаріших постійно зайнятих місцевостей у Європі. Місто Ватикан є незалежною державою всередині міських кордонів Риму, єдиним існуючим прикладом країни в місті: з цієї причини Рим часто визначався як столиця двох держав.

Рим має статус глобального міста і зайняв у 2016 році 13 місце по відвідуваності у світі, та 3-е місто за величиною відвідуваності у Європейському Союзі, і звісно – найпопулярніша туристична пам’ятка в Італії. Історичний центр Риму входить до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Ви можете з нами добратись з України комфортабельним автобусом до Риму (Ватикану) і здійснити там самостійну екскурсію.

І так почали. Дев’ять найкращих місць у Римі (Ватикані):

1. Колізей — найбільший амфітеатр Стародавнього Риму, символ імператорської могутності. Будівництво почалось у 70 році н.е. Висота Колізею становить 48 метрів.

2. Фонтан Треві — найбільший фонтан у Римі, заввишки 25.9 метрів та 19.8 метрів завширшки. Є найбільш «амбіційним» фонтаном в Римі в стилі бароко. Історія фонтана почалася в 1629 році.

3. Римський Форум — площа в центрі Стародавнього Рима разом з прилеглими будівлями. Спочатку на ній розташовувався ринок, пізніше вона включила в себе коміції, курію та придбала також політичні функції.

4. Собор Святого Петра — католицький храм, найбільша споруда Ватикану та найбільша християнська церква у світі. Початок будівництва храму – 18 квітня 1506 року. Його висота становить 137 метрів.

5. Пантеон — «храм всіх богів». Ця будівля знаходиться у Римі, на площі Пьяцца-делла-Ротонда. Відбудований він після пожежі за правління імператора Адріана близько 126 року н.е. на місці храму того ж найменування, збудованого Марком Віпсанієм Агріппою в I ст. н.е. за правління Авґуста. Висота Пантеону складає 43 метри.

6. П’яцца Навона — римська площа у формі витягнутого з півдня на північ прямокутника. Разбудована на місці цирку Доміціана. З XV століття до 1869 – місце знаходження міського ринку. Забудовувалася у XVII столітті в стилі бароко.

7. Замок Святого Ангела — архітектурна пам’ятка Риму. Була спочатку гробницею, потім замком, резиденцією пап, сховищем їх цінностей і одночасно в’язницею. Нарешті в наші дні є музеєм. Імператор Адріан почав будувати його у 135 році, як мавзолей для себе та Антонія Пія. Висота замку св.Ангела становить 48 метрів.

8. Капітолій, — один із семи пагорбів, на яких виник Стародавній Рим. На Капітолії перебував Капітолійський храм, який теж називали Капітолієм, де відбувалися засідання сенату і народні збори. Капітолійський пагорб, найменший з усіх пагорбів Рима, височіє 46 метрів над рівнем моря біля південного берега Тибру.

9. Вітторіано – монумент на честь першого короля об’єднаної Італії Віктора Еммануїла II. Розташована на Венеціанській площі в Римі, на схилі Капітолійського пагорба. Висота будівлі складає 70 метрів.

Ми обрали тільки для Вас 9 цікавих місць. У Римі (Ватикані) варто ще глянути дуже багато місцин і архітектурних споруд. І це: усі музеї Ватикану, Сікстинська капелла, площа Іспанії, іспанські сходи, галерея Боргезе, вілла д’Есте, цирк Circus Maximus, п’яцца дель Пополо, ринок Кампо деї Фйорі, Капітолійські музеї, П’яцца Венеція, вілла Андріана, Вуста Правди, Терми Каракалли, Базиліка Санта Марія, Квіринальський палац, Ринок Траяна, Латеранська Базиліка, сад Пінціо, Колона Траяна і багато багато інших.

 

Їдьте з ВАСИЛІВ СЕРВІС комфортабельним автобусом до Риму (Ватикану) і насолоджуйтесь прекрасним містом! Ви можете у нас на сайті онлайн купити квитки до Риму (Ватикану).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *