Італія. 9 ідей для красивого і корисного проведення часу.

1. Прогулянка по винних барах Риму

Провести вечір, насолоджуючись виноробними барами міста, оскільки в Вічному місті є безліч чудових місць, де ви можете спробувати виноградарство з багатьох регіонів Італії.

2. Понеділок на Ринку Флоренції

Ливарний завод “Орсоні Мозаїка” – це чудове місце, де ви можете насолоджуватися багатьма майстернями та побачити одне з найдивовижніших і найулюбленіших у Італії ремесел.

3. Шопінг в Мілані

Мілан – столиця моди. Рай для жінок, які люблять дизайнерський одяг та дивовижні марки. Якщо ви шопоголіки, не гайте часу і замовляйте квиток на Мілан.

4. Спа-прогулянка в Іскія (Іскья)

Для спокійної відпустки та дієвого оздоровлення це ідеальне місце. Спробуйте чудовий масаж і відвідайте гарячі джерела.

5. Опера в Ле-Марше

Ця опера має чудову архітектуру та чудову естетику. Чудовий приморський район і чудові гірські міста, можна помилуватися 70 історичними театрами.

6. Похід по Сицилії та Еолійських островах

Набережна в Італії – це найкращий спосіб оцінити кожну деталь цієї романтичної країни. Не забутьте піти на східну Сицилію, де можна побачити грецькі руїни.

7. Кухарі в Калабрії

Італія справді славиться своєю смачною кухнею. У регіоні Калабрії ви можете дізнатися деякі секрети місцевих рецептів і спробувати більшість божественних ароматів.

8. Урок ландшафтного живопису в Тоскані

Художники Maddine Insalaco та Joe Vinson запустили кілька тижневих майстерень з ландшафтного живопису для початківців і випускників. Ця програма також включає в себе помешкання.

9. Ранкові заняття з йоги в Касперії

Середньовічне село Касперія розташоване на півночі Риму. Місцевий осередок “Соняшник” надасть ранкові заняття з йоги!

Ви можете глянути відео:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *