fbpx

Які штрафи за водіння в нетверезому вигляді в Італії?

Штрафи за водіння в нетверезому стані коригуються в залежності від обсягу алкоголю, виявленого в крові водія: відповідно, чим він чим вище, тим суворішою буде санкція. В Італії передбачені три типи штрафних санкцій за подібне порушення. Перший включає в себе тільки адміністративні санкції, що не пов’язані із будь-яким судовим розглядом. Решта два типу є більш серйозними.
Отже:
1. Рівень алкоголю в крові до 0,5 грама на літр (г/л): ніяких санкцій;
2. Рівень алкоголю в крові більше 0,5 г/л і не більше 0,8 г/л: тільки адміністративні санкції. Зокрема, штраф в розмірі від €500 до €2000 і призупинення дії водійських прав від трьох до шести місяців. В цьому випадку, отже, водій не втягується в судовий розгляд і не несе подальше покарання за кримінальний злочин;
3. Рівень алкоголю в крові вище 0,8 г/л і не більше 1,5 г/л: арешт на строк до шести місяців, штраф в розмірі від €800 до €3200 і призупинення дії водійських прав на термін від шести місяців до одного року;
4. Рівень алкоголю в крові вище 1,5 г/л: арешт на строк до одного року, штраф від €1500 до €6000 і призупинення дії прав на термін від одного року до двох років. Судове рішення також визначить конфіскацію транспортного засобу, за кермом якого знаходився п’яний водій.

Скільки алкоголю дозволено пити перед тим, як сісти за кермо?
Згідно твишепріведенной таблиці, водій може вжити мінімальна кількість алкоголю, не ризикуючи будь-якими санкціями. Цей поріг становить до 0,49 г/л. У конкретному сенсі, що це значить? Перш за все слід зазначити, що абсорбційна спроможність алкоголю варіюється від суб’єкта до суб’єкта. Наприклад, в залежності від кількості їжі, яку ви раніше брали (у тих, хто п’є порожній шлунок, буде більше шансів на штраф), ваги тіла водія, час, що пройшов між вживанням алкоголю і тестом і т.д.

Скільки вина або пива ви можете випити перед поїздкою?
В середньому, скільки пива або вина ви можете випити, не перевищуючи допустимого порогу в 0,49 г/л, а це:
– півтори склянки сухого вина;
– півтори кухля пива об’ємом 0,33 л

Більш конкретний приклад:
Дві банки пива об’ємом 0,33 л (5%), випиті на порожній шлунок, для чоловіка, який має вагу тіла близько 70 кг, згенерують середні показники етілометра 0,56 г/л, а якщо шлунок заповнений, значення буде близько 0, 32 г/л. Для жінки, проте, рівень алкоголю в крові, випитого навіть на повний шлунок, складе близько 0,56 г/л.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *